😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Дівчина випікає печиво у вигляді героїв Among Us

Мало того, що виглядає це реально круто, так і серед цих красенів також є самозванець, якого краще вам не їсти.

among-us

Користувач Reddit під нікнеймом GiantMoby_Dick похизувався печивом, яка випікає печиво у вигляді героїв Among Us. Крім того, що фігурки виглядають круто та деталізовано, вам, як і в самій грі, доведеться зайнятися пошуком самозванця, оскільки ви можете сильно пожалкувати, якщо його з’їсте.

Справа в тому, що на погляд відрізнити «імпостера» від звичайних членів цього солодкого екіпажу дуже складно. Проте на смак ви це зрозумієте одразу — у цьому вам допоможе перець габанеро, який є в складі тільки однієї солодощі. Не те, щоби людина, що з’їсть таке печиво, одразу почала дихати вогнем, але запам’ятається це на найближчий час точно.

Девушка испекла печенье с героями Among Us, но оно с подвохом. Съесть его — как сыграть в русскую рулетку

Пост автора став доволі популярним. Пізніше в коментарях з’явилася і його дівчина, яка поділилася посиланням на детальний ґайд із виготовлення печива, а також поділилася своєю першою спробою. Трохи практики, і команда людей у різнокольорових скафандрах уже виходить більш схожою на оригінал із гри.

Первая попытка девушки по сравнению с нормальным печеньем. Комментарий на Reddit: "Ты и парень, о котором она просит не волноваться"