😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Для боротьби з COVID-19 можна пожертвувати потужності власного ПК

Щось на зразок «майнити задля добра».

Відеокарта

До вивчення COVID-19 та створення ліків долучилася платформа розподілення розрахунків Folding@home. Цю акцію підтримали такі великі компанії як NVIDIA, Intel, Razer, спільнота PC Mаster Race, форум Linus Tech Tips та окремий розділ Reddit.

Для команди науковців зі Стенфордського університету необхідні потужності для обрахування згортування білків у молекулах нового коронавірусу. Щоби змоделювати цей процес, необхідно мати суперкомп’ютер, однак проєкт пропонує інший метод. Масив даних для обробки розподіляється в мережі з тисяч домашніх ПК.

Спільнота Folding@home об’єднується задля вивчення та боротьби з COVID-19

Клієнт-програма автоматично надсилає на комп’ютер невеликий об’єм даних, які оброблюються і відправляються назад на сервер. Вона має доволі гнучкі налаштування. Наприклад, застосунок може працювати ввесь час чи коли користувач неактивний, залучати той відсоток потужностей, який вкаже власник.

За активну участь нараховуються бали у двох категоріях: окремо, або серед команд. Окрім коронавірусу, можна долучитися до дослідження раку, хвороб Альцгеймера, Паркінсона та Гантінгтона.