😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Для кого створюється серіал за The Last of Us?

Актор озвучення гри передав слова Ніла Дракманна, який зізнався, чому взагалі вирішив зайнятися серіалом за цим проєктом.

The Last of Us

Американський актор Трой Бейкер, який в оригіналі озвучував Джоела в The Last of Us розповів трохи про майбутній серіал за цим проєктом під час інтерв’ю порталу Fandom. Звичайно, нічого про сюжет він не сказав, як і не надав іншої інсайдерської інформації, але зміг згадати доволі цікаву розмову з віце-президентом Naughty Dog Нілом Дракманном.

Актор зауважив, що сам не входить у команду створення серіалу, але давно слідкує за роботами сценариста Крейґа Мазіна, який і займається цією адаптацією гри. Також Трой згадав, як одного разу запитав Ніла Дракманна про те, чому він взагалі вирішив екранізувати цей проєкт.

Я одного разу запитав Ніла, навіщо знімати фільм або серіал. Для чого зусилля, якщо виявиться, що ця історія не може бути розказана поза самою грою? […] Він сказав: «Тому що є люди, які з якоїсь причини ніколи не візьмуть у руки контролер і не гратимуть, а я вірю, що історія Джоела й Еллі варто того, щоби її розповісти».

Трой Бейкер

Окремо він додав, що серіальний формат вважає більш підходящим, ніж фільм. Проте, сам він впевнений, що картина не зможе повноцінно передати всі почуття та емоції, які з’являються під час ігрового процесу.

Ніщо інше не стане [ігровим досвідом]. Але [з серіалом] ми можемо наблизитися до цього. Ми зможемо запропонувати інший вид досвіду тим, хто чомусь не хоче взаємодіяти з героями [як у грі].

Трой Бейкер

Також нагадаємо, що Sony знайшла винних у витоку ґеймплею The Last of Us: Part 2. Окремо зазначимо, що після витоків деяких сюжетних елементів другої частини франшизи, багато хто почав виражати негативні думки щодо них. У підсумку Ніл Дракманн The Last of Us: Part 2 облаяв расистів, гомофобів та сексистів цитатою Курта Кобейна.