😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

До мережі потрапив опис серіалу за «Володарем перснів»

Мова йде саме про той серіал, який обійшовся Amazon та партнерам в 1 млрд доларів.

Володар перснів

Фанатський портал TheOneRing.net оприлюднив синопсис серіалу «Володар перснів». Зазначається, що адміністрація отримала його внаслідок витоку з офіційних джерел. Водночас тримачі порталу стверджують, що інформація достовірна, хоча офіційно це поки ніхто не підтверджував.

Уже відомо, що події серіалу розгортатимуться за тисячі років до подій відомих усім фільмів Пітера Джексона. У ці часи Саурон тільки набирав свою силу. У шоу ми зможемо побачити як і відомих нам персонажів (в основному — з ельфів, бо не так уже й багато створінь могли б до жити до подій оригінальної трилогії), так і нових.

Майбутній серіал Amazon Studios вперше покаже на екранах героїчні легенди з історії Другої епохи Середзем’я. Дія цієї епічної драми відбувається за тисячі років до подій «Гоббіта» і «Володаря перснів» Джона Р. Р. Толкіна й поверне глядачів в епоху, коли збиралися великі сили, королівства досягали слави й перетворювалися на руїни, неймовірні герої піддавалися випробуванням, надія висіла на волосині від смерті, а найбільший лиходій, що коли-небудь виходив із під пера Толкіна, погрожував покрити весь світ темрявою. Починаючи з відносно спокійного часу, серіал покаже компанію знайомих і нових персонажів, які протистоять моторошному відродженню зла в Середзем’ї. Від найпохмуріших глибин Імлистих гір до величних лісів ельфійської столиці Ліндона, захоплюючого дух острівного королівства Нуменор і найдальших куточків карти — ці королівства й персонажі збережуть спадщину, яка буде жити ще довго після їх відходу.

Злитий синопсис серіалу

В сеть утекло описание сериала «Властелин колец» за $1 млрд

Серіал створює Amazon, і бюджет проєкту вже оцінили в 1 млрд доларів. Прем’єра назначена на 2021-й рік, але не варто скидати з рахунків пандемію, що може ввести свої корективи в будь-який момент.