😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Домашні концерти музикантів та як коронавірус вплинув на гастролі

Covid19 — це не привід не ділитися творчістю з усіма бажаючими.

Джамала

Скоріше за все, уже кожний відчув на собі наслідки пандемії коронавірусу. Закриті майже всі кафе, ресторани, кінотеатри, тощо. Музиканти, наприклад, зовсім втратили свою роботу через Covid-19, бо концертні зали закривають і через це вони вимушені переносити, а іноді й зовсім скасовувати концерти та тури.

Проте деякі представники даної індустрії не збирають залишати своїх фанатів без пісень. Як повідомляє портал Hromadske.ua, музиканти запускають флешмоб, аби під час карантину проводити безкоштовні онлайн-концерти для своїх прихильників. Одним із перших учасників став лідер гурту Coldplay Кріс Мартін, котрий провів 30 хвилинний домашній концерт під час трансляції у своєму Instagram-акаунті. Також, до Кріса приєднався американський співак Джон Ледженд, котрий разом із ВООЗ організував цілу серію віртуальних концертів під назвою «Разом вдома». Під час кожної з трансляцій він нагадує глядачам про заходи, яких потрібно дотримуватись, аби не захворіти на Covid-19.

До «онлайн-концертного флешмобу» приєдналися й українськи артисти. Сергій Бабкін, наприклад, провів справжній квартирник разом зі своїми дітьми. Солістка гурту The Hardkiss Юлія Саніна також провела трансляцію зі своєї домашньої студії, на якій співала для всіх бажаючих. Цікавим фактом є те, що Юлія передала естафету флешмобу іншим двом зіркам української естради: Тіні Кароль та Джамалі. Остання до речі прийняла виклик від Юлії та заспівала пісню Біллі Айліш під назвою «Не час помирати», що є саундтреком до нового фільму про Джеймса Бонда. За словами Джамали, через декілька днів вона планує дати повноцінний онлайн-концерт на порталі YouTube.

Ось туточки є відео від Громадського, на якому ви можете швидко подивитись фрагменти про кожного з вище описаних музикантів.