😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Дональд Трамп проти вручення «Оскару» фільму «Паразити»

Причиною невдоволення президента США став зовсім не сам фільм, а його «корейське походження».

Дональд Трамп

Під час своєї чергової політичної компанії президент США Дональд Трамп знову забув, навіщо взагалі туди прийшов. Після декількох промов від політики він перейшов уже до культури. При цьому, ми зараз зовсім говоримо не про розвиток його країни. Він почав просто жалітися на премію «Оскар».

Головною претензією Дональда Трампа було те, що нагороду за «Найкращий фільм» отримали «Паразити». Не думайте, справа не в тому, що кіно йому не сподобалося. Більше того, він його навіть не дивився. Проблемою ж стало те, що його зробили в Кореї. Звичайно, це ж куди важливіше, ніж обговорювати майбутнє країни.

І переможцем став фільм із Південної Кореї! Що за чорт? У нас і так багато проблем із Кореєю через торгівлі, а вони дали йому головний приз. Чи хороший фільм? Я не знаю, не дивився. Але ж раніше були… Ось «Звіяні вітром». Давайте повернемо назад таке кіно. «Бульвар Сансет»? Стільки відмінних фільмів. А переможець із Південної Кореї! Я думав, що це «Кращий іноземний фільм», ні? Але ні, не тільки — раніше такого не було.

Дональд Трамп