Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Другий сезон «Відьмака» від Netflix порадує фанатів ще більшою кількістю відсилок до ігор The Witcher

Також Генрі Кевілл розповів про те, як важко йому було налаштовуватися на роль Ґеральта.

Відьмак

Сценаристка та шоуранер «Відьмака» від Netflix Лорен Гіссріч розповіла про деякі зміни в другому сезоні шоу. Цього разу, за її словами, ми зможемо знайти в проєкті значно більшу кількість відсилань до серії ігор The Witcher від CD Projekt RED, ніж це було раніше.

Ми любимо ці ігри, але ми хотіли користуватися вихідним матеріалом, а не робити адаптацію адаптації. Але це не означає, що ми не фанати ігор, не граємо в них і не знаємо про те, як багато людей дізналося про «Відьмака» завдяки їм. Ми хочемо робити до них відсилання настільки часто, наскільки можна.

Лорен Гіссріч

Вона додала, що була в гостях у розробників гри. Там вона поспілкувалася з авторами, аби мати можливість зачерпнути деякі ідеї для вставки відсилань.

У тому ж інтерв’ю Генрі Кевілл розповів, як йому доводилося налаштовуватися на роль Ґеральта. За його словами, на процес «натягання» костюму та перуки витрачалося близько двох годин. Після цього йому потрібно було налаштувати свій голос, аби він більше походив на «відьмачий». Актор каже, що навіть зі своєю собакою він розмовляв цим голосом.