😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Два тижні безкоштовної гри в The Elder Scrolls Online

PC-ґеймери також можуть отримати додатково халявну забавку від Ubisoft.

The elder scrolls

Bethesda і ZeniMax Online знову проводять акцію безкоштовного доступу до онлайнової рольовох гри The Elder Scrolls Online. Вона розпочинається вже завтра, 1-го квітня (ні, це не розіграш, якщо що).

Можливість безкоштовно познайомитися з грю отримають власники консолей і PC. Останні також можуть задарма забрати Rayman Legends від компанії Ubisoft в Uplay, яка буде в доступі до 3 квітня. Щодо The Elder Scrolls Online, то на PC акція продовжується до 6 квітня, а консольні гравці отримають можливість вільного доступу аж до 14 квітня цього року. Користувачам Xbox для цього потрібна підписка на Xbox Live Gold, а на PlayStation 4 чомусь вирішили не вимагати доплати, так би мовити.

Під час цієї безкоштовної акції можна ознайомитися з прологом майбутнього великого доповнення «Ґреймур». Він входить до базової гри і вже доступний усім користувачам. Пропуск для стартових квестів можна забрати безкоштовно в ігровому магазині.

Від 1 до 15 квітня також буде знижена ціна на стандартну версію The Elder Scrolls Online і The Elder Scrolls Online: Elsweyr. Ті ж, хто хоче продовжити знайомитися із сюжетом Dark Heart of Skyrim, уже можуть оформити попереднє замовлення The Elder Scrolls Online: Greymoor.

Реліз згаданого доповнення на PC відбудеться 18 травня, а 2 травня перший розділ «Темного серця Скайріму» з’явиться на консолях.