😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Димлять, видають дивні звуки та просто «помирають» — перші покупці Xbox Series X уже натрапили на критичні проблеми

PlayStation 5 також встряла в схожу історію ще до виходу — ютубер, що робив на консоль огляд, повідомив про її «смерть».

PS5-Vs-Xbox-Series-X

Тільки нещодавно почалися офіційні продажі Xbox Series X/S. Перші покупці вже встигли забрати свої консолі, принести їх додому та випробувати. Проте, не для всіх із них це закінчилося радісно.

Справа в тому, що як би ретельно не готувалися компанії до випуску свого продукту, дефектів уникнути неможливо. Вони не те, щоби дуже розповсюджені, але на старті увага до них значно підвищена, тож ажіотаж породжує більш активне обговорення кожної проблеми.

Отже, з чим же довелося зіштовхнутися деяким власникам новеньких консолей від Microsoft? Повний список збирають на Reddit, а ми розглянемо тільки деякі випадки. Спочатку ж нагадаємо, що всі ці проблеми здебільшого є лише одинарними випадками, і всі вони підпадають під гарантійні випадки, тож постраждалі користувачі мають можливість отримати нову консоль безкоштовно, чи якісний ремонт наявної.

Отже, консоль Xbox Series X може, наприклад, просто почати диміти. У даних випадках особливих причин для такого не було, але десь щось пішло не так…

Саме про таку проблему в мережі повідомляють найчастіше. Проте, деякі із заяв можуть виявитися фейками, тож не варто одразу всі повідомлення про таку проблему приписувати до списку реальних проблем.

Також є відео, де консоль просто моментально вимикається при спробі запуску.

Got lucky enough to get it day one… just for this to happen. (Any ideas to fix it?) from XboxSeriesX

Мені пощастило отримати її в перший день… лише для того, щоби це сталося. (Є ідеї, щоби це виправити?)

Є ще випадок, де консоль просто не приймає диск.

Інший користувач скаржиться на якийсь шум у його новенькій консолі.

Could not wait to get him to fire this up, then I heard this. 😭🤬(Sound on) from XboxSeriesX

Дехто ж помічає «артефакти» під час гри.

Проте не варто думати, що такі проблеми будуть тільки в Xbox. Наприклад, PS5 ще не вийшла, а от деякі скарги на термін життя консолі вже є. Точніше, мова йде про конкретний випадок — ютубер JeremyPenter, який отримав PS5 для огляду та випробування, повідомив, що консоль уже «померла».

На цей час моя PS5 на 100 % мертва. У мене виникали проблеми з відновленням сховища, про які повідомляли інші, але моя переросла до цілих помилок та проблем мережі/завантаження. Ми з Sony працювали над усуненням неполадок, коли вона повністю померла. Тож у цей час я буду змінювати контент…

Його консоль, фактично, також із першої партії PS5. Звичайно, варто сподіватися на краще, але варто приготуватися, що на старті консолі Sony у неї можуть іноді виникати схожі проблеми з тими, що згадуються в цьому матеріалі стосовно Xbox Series X.