😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Директорка Electronic Arts натякнула на дату випуску нової Battlefield

Схоже, шосту частину не доведеться довго чекати.

battlefield-6

На офіційному сайті Electronic Arts оприлюднили лист, який розіслали всім працівникам компанії. Написаний він від імені директорки компанії Лори Міле. У ньому є натяк на те, як довго залишилося чекати Battlefield 6.

Судячи з усього, нова частина гри може з’явитися вже восени цього року. Зараз вона знаходиться на стадії альфи. Зараз проєкт серії знаходиться на рівні першої альфа-версії, а його ігровий процес має небачені масштаби, тому що ми здобуваємо максимум можливостей з ігрових приставок нового покоління.

Лора Міле

Ми хочемо задіяти свої сильні сторони, зосередитися на наявних можливостях і всіляко допомогти нашим розробникам, щоби восени вони змогли представити гравцям кращу гру серії. Тому ми пішли на сміливий крок: Criterion приєднається до DICE і DICE L.A. і допоможе студіям із розробкою нової гри Battlefield.

Лора Міле

Крім цього вона заявила, що фанати мають бути в захваті від нової гри. Наприкінці листа знову згадується, що новий тайтл хочуть випустити саме восени. Не дивлячись на відсутність офіційної дати, тепер хоча б відомо, на яку пору року розраховує компанія.