Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Дизайнер костюмів «Відьмака» про Ґеральта, нільфгаардців та інших героїв

Розповідь про персонажів серіалу Netflix очима костюмера.

Відьмак

Дизайнер костюмів у серіалі «Відьмак» Тім Аслам дав інтерв’ю турецькому виданню Episode, у якому розповів про те, як костюми героїв описуватимуть пройдений ними шлях. Далі розповідь ведеться від його імені.

Цірі

Цірі вирушає в подорож, будучи спадкоємицею престолу. Вона стає молодою жінкою. Її перший костюм позиціонує її як модну і благородну леді, але після втечі її одяг стає більш практичним, оскільки попереду в неї багато сцен, у яких вона змушена бігати. Тому ми використовували широкі спідниці, щоби їй було зручно під час екшн-сцен. З іншого боку, в одязі є дитяча делікатність. Після втечі вона залишається сама й не знає, що її оточує.

Йеннефер

На відміну від Цірі, чародійка з Венґерберґа спочатку поводиться скромно та невпевнено. Вона не знає, якими силами володіє. Вона піддавалася гонінням навіть від власної сім’ї, тому ми створили для неї фермерський одяг: брудний і неохайний.

Потім вона змінюється, стає впевненою в собі. Її одяг це відображатиме — вона носить сміливі речі, це символ її впевненості. У книгах Йеннефер носить тільки чорний, білий і сірий, щоби посилити відчуття влади. Для мене було викликом створити для неї різноманітні костюми, використовуючи обмежену палітру.

Ґеральт

Ми почали з книжкових описів. Я вивчав обладунки древніх західних цивілізацій, період Середньовіччя. Чорні обладунків зі шкіри були у стародавньому Китаї та Римі. Однак це фентезі, так що тут важливий зовнішній вигляд. Важкі обладунки із шипами з книг звучать добре, але в реальності дуже непрактичні. Нашим завданням було зробити Ґеральта сексуальним і диким. Він повинен перемагати всіх на своєму шляху й демонструвати прекрасне тіло. Як я казав раніше, його костюми й обладунки з часом зносяться через події серіалу, тому він часто змінює зовнішній вигляд. Але у всього цього є певний стиль.

Нільфгаардці

Найскладніші обладунки після Ґеральта. Вони мали здаватися страшними та дивними. Ця броня описується як обладунки із символом сонця. Було б просто перетворити її в щось середньовічне або з епохи Відродження. Але я подумав, що цього недостатньо, щоби висловити темну силу армії Нільфгаарда.

Увесь перший сезон серіалу «Відьмак» вийде на Netflix 20 квітня 2020 року. Шоу вже продовжили на другий сезон.