Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Джаред Лето заявив, що «Морбіус» є частиною кіновсесвіту Людини-павука

Актор, схоже, підігріває інтерес до майбутньої картини.

morbius

Нещодавно Sony Pictures Japan на Youtube представила нове промо-відео фільму «Морбіус» та спеціальне звернення для японських фанатів від Джареда Лето. У цьому звернені актор заявив, що його персонаж, вампір Морбіус, є частиною кіновсесвіту Людини-павука.

У фільмі я граю нового персонажа Marvel, який намагається вилікувати свою кров протягом усього життя за допомогою експериментальної науки. У процесі я перетворююся на живого вампіра. Це трохи про те, що відбувається, і я думаю, що це буде весело, і я не можу дочекатися, коли ви побачите це. Це захоплююча роль у Всесвіті, який розширюються й нам є до чого прагнути.

Джаред Лето

На даний час жодних офіційних підтверджень такої інформації немає. Хоча серед фанатів такі тоерії ходять із самого анонсу картини. Особливо велика кількість здогадок з’явилася після виходу першого трейлеру фільму, де засвітився Майкл Кітон, який грає Стерв’ятника в MCU. Правда це чи ні ми дізнаємося, коли фільм офіційно вийде. Дата прем’єри назначена на 19 березня 2021 року, якщо її не перенесуть.