Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Джеймі Фокс повертається до ролі Електро у новій частині «Людини-павука»

Актор знову відчує потужну силу цього культового персонажа.

Людина павук

На своїй сторінці в Instagram Джеймі Фокс поділився публікацією, де натякає на свою причетність до наступної частини «Людини-Павука». Проте, цей пост він швидко видалив, але інтернет пам’ятає все.

Скажіть Павучку, що нам треба повторити!.. Дуже радий бути частиною нового фільму про нового Людину-павука від Marvel… Не можу дочекатися, коли ви всі подивіться його. І на цей раз я не буду блакитного кольору! Зате буду на тисячу відсотків крутіше!!!

Однак жодних підтверджень від компанії Marvel поки що немає. Як написав актор у своєму дописі, він не збирається бути блакитним, натякаючи на дизайн персонажа від Макса Діллона. Саме тому фанати одразу почали малювати арти з актором у новому костюмі. Звісно, не обійшлося без малюнку від bosslogic.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

The idea of the previous post #Electro @iamjamiefoxx #SpiderMan

Допис, поширений Bosslogic (@bosslogic)

Нагадаємо, що Джеймі Фокс уже грав Електро у фільмі «Нова Людина-павук 2: Висока напруга» з актором Ендрю Ґарфілдом у головній ролі. Sony планувала випустити нову частину з Томом Голандом у липні 2021 року, але дата прем’єри перенеслася на грудень того ж року.