😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Джеймі Ланністер розповів про свою реакцію на петицію щодо перезняття фіналу «Гри престолів»

«Мені було настільки смішно, що я мало не підтримав її».

Гра Престолів

У новому інтерв’ю для Variety виконавець ролі Джеймі Ланністера (Ніколай Костер-Вальдау) розповів, що після показу останнього епізоду «Гри престолів» навіть не слідкував за бурею обговорень навколо нього. Якщо сказати точніше — він навіть не знав про реакцію глядачів. Проте, він якось наштовхнувся на петицію щодо перезняття фіналу серіалу, яку підписали майже два мільйони людей.

Актор навряд-чи віднісся до неї серйозно, але зізнається, що хотів підтримати її. Щоправда, для забавки.

Звичайно, дещо я чув. Був у курсі петиції за нову кінцівку — мені здалося, що це дуже смішно. Я навіть мало не підтримав її. Подумати, що HBO скаже: «Так, ви маєте рацію, стільки людей цього хочуть, давайте займемося».

Ніколай Костер-Вальдау

Він також припускає, що кожен має свої причини для того, аби виражати незгоду. Справа в тому, що догодити всім просто неможливо. Також Ніколай вважає, що розчарування було пов’язане не тільки з тим, як саме закінчився серіал, а і з тим фактом, що шоу взагалі дійшло до свого завершення.

Думаю, у кожного була своя думка. Кожен хотів чогось конкретного, чогось іншого, ніж те, що вийшло в результаті.

Тут відразу кілька факторів. З одного боку, ви самі уявляєте собі якусь кінцівку. З іншого, особливо якщо ви відданий шанувальник, вас засмутить і те, що серіал взагалі кінчається. Адже ви жили з ним вісім сезонів.

Ніколай Костер-Вальдау

Свою думку щодо фіналу він висловив фразою «усе було нормально», і не захотів продовжувати обговорення цієї теми. Нагадаємо, що завершився серіал навесні 2019-го року.