Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

«Джеймс Бонд може стати чорним, але не жінкою», — продюсер фільмів про агента 007

Нового актора на цю роль ще ніхто не затвердив, тож ним може стати будь-хто.

Джеймс Бонд

Останнім часом мережею ширяться чутки про те, що новим Джеймсом Бондом стане Том Гарді, якого ми знаємо за фільмами «Веном» та «Шалений Макс: Дорога ярості». Проте, підтверджень цьому немає, а продюсер серії фільмів про агента 007 Барбара Брокколі повідомила, що актора на цю роль ще не обрали.

Окрім цього вона також прокоментувала деякі чутки про те, що новий агент може взагалі стати жінкою. Якщо коротко — цього не буде. Проте, Бонд безумовно може стати представником іншої раси. Поки що Universal підтримує Деніела Крейґа.

Я завжди кажу: любити можна тільки одного. Коли фільм вийде, і пройде деякий час, тоді й будемо думати про справи на майбутнє. А зараз ми не можемо думати ні про кого, крім Деніела.

Барбара Брокколі

Студія також вважає, що немає нічого страшного в зміні виконавця ролі Бонда. Це через те, що весь сенс франшизи в тому, що кожен новий «агент» приносить персонажеві щось від себе.

Роль доведеться переосмислити, як це робив кожен актор. Тому франшиза така захоплююча й цікава, адже персонаж розвивається. Врешті-решт ми знайдемо потрібного актора.

Персонажу не обов’язково бути білим, наскільки я знаю. Але він не стане жінкою. Нам треба створювати ролі для жінок, а не переробляти чоловіків у жінок.

Барбара Брокколі

Нагадаємо, що прем’єра «Не час помирати» зараз назначена на квітень 2021-го року. Цей фільм має бути останнім для Деніела Крейґа в образі Джеймса Бонда.