😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Дженсен Еклс після зйомок останнього сезону «Надприродного» забере собі скарб Діна Вінчестера

«Імпала» залишиться зі своїм справжнім хазяїном!

Дін Вінчестер

Серіал «Надприродне» з першого до останнього сезонів постійно змінювався. З’являлися та зникали нові персонажі, змінювався сюжет, напрямок та жанр шоу тощо. Незмінним залишалися тільки три елементи — Дін, Сем та «Імпала», яку старший із братів Вінчестерів любив чи не на рівні з родичем.

Виявилося, що розлучитися після закінчення серіалу їм не доведеться — після зйомок останніх епізодів Дженсен Еклс забере класичну Shevrole Impala 1967 року собі. Усі ці 15 сезонів машина була таким же головним героєм шоу, як і самі Вінчестери.

Я заберу з майданчика те, на що поклав око в найперший день зйомок «Надприродного». Не хвилюйтеся, я не краду, мені дозволили. Я благав, просив і просив протягом декількох років, а тепер нарешті отримаю її. Мені дозволять відвезти додому «Імпалу».

Дженсен Еклс

Джаред Падалекі також не піде зі знімального майданчику з порожніми руками. Проте, його надбання навряд-чи можна порівняти з Еклсовими. Хоча, бажання в нього були навіть масштабнішими.

Я взяв кілька дрібничок. Але не зізнаюся яких. Просто тонна барахла. Продакшн-команда не зверне увагу на зникнення. Я хотів вкрасти бункер Посвячених, але, на жаль, він не поміститься в машину.

Джаред Падалекі

Актори не стали нічого розголошувати про останній сезон шоу. Проте, вони таки обмовилися, що на емоції він багатий. Повернення «Надприродного очікується 8 жовтня.