😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Джоан Роулінґ розповіла, про справжнє «місце народження Гаррі Поттера»

Виявилося, що це не кафе, яке досить давно відвідують прихильники фантастичного роману.

Ґаррі Поттер

Нещодавно авторка фантастичного роману про «хлопчика, який вижив» Джоан Роулінґ розповіла, про справжнє «місце народження Гаррі Поттера». Виявилося, що кафе, яке досить давно відвідують прихильники чарівного всесвіту, насправді не є відправною точкою пригод «хлопчика зі шрамом на лобі».

У своєму офіційному Twitter-акаунті письменниця «місцем народження магічного всесвіту» будинок у лондонському Клепхем-Джанкшені. Як зазначає Джоан, саме тут уперше її думки та ідеї вона перенесла на папір. Варто зазначити, що письменниця не заперечує, що часто відвідувала кафе «The Elephant House» та навіть написала там деякі фрагменти роману. Всупереч загальній думці, Джоан не робила начерки на серветці, а сама ідея «чарівного всесвіту» народилася за декілька років до цього.

Це справжнє місце народження Гаррі Поттера. Якщо ви називаєте «місцем народження» саме місце, де я вперше перенесла свої думки до паперу. Я знімала кімнату у квартирі над тим, що тоді було спортивним магазином. Перші цеглини Гоґвартсу були закладені у квартирі на Клепхем-Джанкшен.