😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Джон Фавро допускає можливість створення спін-оффів за «Мандалорцем»

Більш того, може вийти навіть повноцінний фільм!

Мандалорець

Під час бесіди з Variety шоуранер серіалу «Мандалорець» зізнався, що допускає можливість створення спін-оффів за шоу. Також він вважає, що проєкт може з часом зайняти доволі важливу роль у всесвіті «Зоряних війн». Гарантій він давати не став, але також натякнув, що скоро в серіалі з’являться ще більш цікаві персонажі.

Я обожнюю світ «Зоряних війн» тому що всі знайомі з піджанром, до якого він належить. Але в роботі над цим всесвітом дуже багато свободи: у рамках одного цього піджанру можна пробувати різні жанри.

По ходу того, як ми зустрічаємо нових персонажів і поступово знаходимо потрібний ритм для нашого серіалу, ми починаємо міркувати, у якому напрямку можемо розвивати свої ідеї. І ми цілком могли б піти ще далі, зробити все масштабніше. У тому числі в плані того, про яких персонажів ми хочемо розповісти.

Джон Фавро

Він зазначив, що чималу досвіду для роботи над серіалом черпав із роботи над першими двома частинами «Залізної людини» для Marvel. Він постійно розглядає нові ідеї про те, які лінії сюжету можна розвивати, та як вводити в шоу персонажів з інших частин кіновсесвіту.

Marvel Studios збирається розвивати сюжет MCU не тільки у фільмах, але й  у серіалах Disney+. Також шоуранер «Мандалорця» повідомляє, що історію про цього мисливця за головами можна було б взагалі продовжити у форматі повнометражного кіно.

Проте, конкретних планів поки немає. Якщо щось таке і трапиться, то точно не в найближчий час. Проте, Фавро тільки «за» таку ідею.

Грань між кіно й телебаченням зараз розмивається. Ви диветеся в стрімінгових сервісах те, що колись могли б побачити лише в кінотеатрах. Думаю, що у зворотну сторону це теж працює.

Ми нікуди не поспішаємо, але цілком готові розглянути таку ідею. Подивимося, куди нас поведе ця історія. А творчої свободи в нас більш ніж достатньо — якоїсь «книги правил» ми не дотримуємося.

Джон Фавро

Шоуранер також додав, що третій сезон «Мандалорця» почнуть знімати вже до кінця 2020-го року. Звичайно, якщо не втрутиться коронавірус. Проте, з урахуванням того, як зараз автори орієнтуються на цифрові технології та невеликі павільйони зі світлодіодними екранами, то зараз можна почати роботу з усіма заходами безпеки. Також нагадаємо, що другий сезон «Мандалорця» стартує на Disney+ 30 жовтня.