😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Джон Сіна випустить книгу з власними «цитатками» з Twitter

Він хоче зібрати воєдино всі свої надихаючі висловлювання.

Джон Сіна

Відомий американський рестлер, репер та кіноактор Джон Сіна збирається випустити власну книжку. Фактично, це буде його власна збірка цитат з Twitter. Книжку він планує випустити двох видів — дитячу та для дорослих. Складатимуться вони в основному з висловлювань про важливі людські цінності, і все це з ілюстраціями.

Він уже дописав дитячу версію під назвою «Роби все можливе кожен день, аби робити все можливе кожен день». Варіація для читачів будь-якого віку вийде під назвою «Постійно продовжуй працю над собою». Обидві книжки мають вийти у квітні 2021-го року.

У нас усіх багато турбот, особливо зараз, з огляду на нинішній стан світу. Слова підбадьорення можуть допомогти нам залишатися мотивованими й зосередженими на дійсно важливих речах, і, я сподіваюся, що мої книги надихнуть дітей і дорослих бути кращими версіями самих себе.

Джон Сіна

Обгортку та зворотну сторону книжки для дітей уже можна оцінити. Залишимо зображення нижче:

Джон Сина выпустит книгу со своими вдохновляющими цитатами из Twitter | Канобу - Изображение 1Джон Сина выпустит книгу со своими вдохновляющими цитатами из Twitter | Канобу - Изображение 2