😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Джонні Депп у образі Джокера: як це виглядає

Щось божевільний клоун-вбивця виглядає аж занадто харизматичним…

Джокер

Головний ворог Бетмена та Клоун-принц злочинного світу Ґотема Джокер останнім часом набрав чималої популярності. Нещодавно ми розповідали про відео, у якому за допомогою технології DeepFake в Mortal Kombat 11 додали одразу 10 варіацій цього злодія, використовуючи обличчя відомих акторів.

Цього разу ситуація трохи інша. Художник DeathStreak оприлюднив на своїй сторінці в Instagram арт, де намалював у образі Джокера актора Джонні Деппа. Цікаво, як би він відтворив божевільний сміх цього персонажа.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

#johnnydepp as The Joker in the #mattreeves batverse🦇✨ Johnny depp could really be a great #joker in my opinion… What are your thoughts on these rumors? @comicbook @mattreevesla @looperhq @bosslogic @dccomics @screenrant @mizuriofficial #batman #batman2020 #vengeance #dccomics #dceu #joker #joaquinphoenix #johnnydepp #harleyquinn #fanart #conceptart #comicbook #robertpattinson #benaffleck #wonderwoman #catwoman #batfleck #superman #henrycavill #flash #art #photoshop #films #dcedit #batmobile #galgadot #releasethesnydercut #cw #poster @comicbook @comicbook

Публикация от DeathStreak (@death.streak_art)

Проте, це ще не все. Так само вирішив вчинити й художник Bosslogic. Він узяв фотографію Деппа в образі Ґеллерта Грін-де-Вальда з «Фантастичних звірів», та переробив актора на Джокера. Цікаво, що людина одна, а от виглядають вони в уявленні художників зовсім по-різному.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

I removed a moustache…. #joker #johnnydepp

Публикация от Bosslogic (@bosslogic)