😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Джонні Депп виграв справу проти Ембер Герд

Стосунки, які коштували нервів та кар’єри.

Джонні Депп та Ембер Герд

За інформацією Daily Mail, суд Вірджинії оголосив Джонні Деппа невинним за іском щодо наклепу, який був поданий актором на його колишню супутницю Ембер Герд. Джонні Депп має шанс отримати навіть 50 мільйонів доларів у якості компенсації за спричиненні йому страждання.

Рішення прийняте на основі колонки Герд у газеті The Washington Post за грудень 2018-го року. Там вона намагалася довести, що піддавалася домашньому насильству, але суд визнав звинувачення акторки непереконливим через відсутність серйозних аргументів, тож актору дозволили й далі захищати честь свого ім’я.

Пара познайомилася під час зйомок «Ромового щоденнику» у 2011 році, а через 5 років у 2016 розійшлась. Через деякий час після розлучення Ембер Герд звинуватила Джонні Деппа в домашньому насильстві. Актор стверджував, що всі слова колишньої супутниці є наклепом та містифікацією, які коштували йому кар’єри та ролі в «Піратах Карибського Моря». Фанати Джонні Деппа намагалися підтримувати свого кумира як могли, тож ввели гештег JusticeForJohnnyDepp, що має переклад «СправедливістьДляДжонніДеппа». Також вони збирали підписи для петиції про відсторонення Ембер Герд від зйомок у «Аквамен 2». Колишні супутниці актора також не залишили його в такій складній ситуації. Вайнона Райдер та Ванесса Параді зазначили, Джонні Депп завжди був галантним та дбайливим під час стосунків, тож про якесь насильство навіть не може бути й мови.