😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Джордж Мартін розповів, коли планує закінчити новий роман циклу «Пісня льоду та полум’я»

Схоже, карантин допоміг письменнику нарешті продовжити роботу.

У своєму блозі Джордж Мартін повідомив, що робота над частиною «Вітри зими» на карантині пішла значно краще, ніж раніше. Проте, до завершення роману ще доволі далеко. Письменник каже, що за тиждень йому вдавалося писати по три розділи.

Можу сказати одне: вимушена ізоляція допомогла мені писати. Я кожен день годинами сиджу над «Вітрами зими» й робота просувається.

Якраз учора я закінчив черговий розділ, інший я дописав три дні тому, ще один — на минулому тижні. Але ні, це не означає, що роман буде готовий завтра або що його опублікують наступного тижня. Це буде величезна книга, і в мене ще повно роботи.

Джордж Мартін

Конкретних дат він називати не став, але натяк залишив. Справа в тому, що письменник збирається відвідати фестиваль Worldcon (CoNZealand) у Новій Зеландії. Він має пройти влітку 2021-го року, і Мартін вважає, що до того часу вже завершить «Вітри зими».

Разом із цим він пожалівся, що хотів поїхати й цього року, але через пандемію в нього не вийшло. Проте, він вбачає в цьому й позитивну сторону, адже нова перерва в роботі над романом могла негативно вплинути на процес, і знову його сповільнити.

Варто згадати й те, що у 2019-му році Мартін обіцяв завершити роботу до літа 2020-го. Він навіть давав фанатам офіційний дозвіл на те, аби у випадку, якщо роман ще буде готовий, вони могли його закрити в будиночку на острові. Хоча, пандемія й так обмежила його пересування.