😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

E-girls: віртуальна «подружка» на гру

Сервіс, який стрімко набирає прихильників.

Egirl

У період самоізоляції коли весь світ вимушений перебувати вдома, як ніколи раніше відеогри стали порятунком для мільйонів людей. Не секрет, що найцікавіші з них ті, які пропонують розділити пригоду або матч разом із друзями.

Західною мережею стає дедалі популярнішим сервіс E-girls, який пропонує вам знайти онлайн-подругу на гру, або друга. Як зазначають власники сервісу, усі «електронні-дівчата» мають приємні голоси, добре виглядають і, що головне, вміють непогано грати.

Оплата за таку послугу, у середньому, складає близько десяти доларів, але «цінник» за гру кожна дівчина виставляє самостійно. Через це, вартість деяких компаньйонів для матчу може складати навіть і 100 доларів. Що саме мається на увазі під «грою» необхідно уточнювати напряму з «електронною-дівчиною».

Наразі послугами онлайн-подруг користуються переважно стримери. Завдяки цьому сервісу, вони мають змогу запросити чарівну напарницю та урізноманітнити цим контент.

Якщо ви, побачивши цю новину, захотіли спробувати себе в якості онлайн-подруги або друга, то вам необхідно перейти на E-girls та зареєструватися. Після заповнення персональної картки та підтвердження інформації, ви зможете приступити до «роботи». Варто зазначити, що сервісом користуються переважно англомовні гравці, тож знання іноземної мови має бути на вищому рівні.