Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Екранізація Resident Evil отримала підзаголовок Welcome to Raccoon City

Прем’єра картини відбудеться третього вересня поточного року.

Під час інтерв’ю для порталу IGN режисер нової екранізації Resident Evil Йоханнес Робертс розповів, что фільм отримав підзаголовок Welcome to Raccoon City. Також він поділився важливими моментами створення проєкту.

За словами режисера, картина є кіноадаптацією перших двох частин серії ігор Resident Evil. Головними персонажами є Кріс та Клер Редфілд, Джилл Валентайн та Леон Кеннеді. Щодо декорацій та локацій, то в екранізації Resident Evil: Welcome to Raccoon City покажуть особняк із першої частини та поліцейський відділ із другої частини серії ігор. Події фільму розгортатимуться в рамках однієї ночі в майже повністю скопійованих локаціях із гри. Для цього Йоханнес Робертс протягом створення картини співпрацював з Capcom та навіть залишив стилістичні та художні відсилання на перші дві частини Resident Evil.

Головні ролі у фільмі зіграли Кая Скоделаріо (Клер Редфілд), Ханна Джон-Кеймен (Джилл Валентайн), Роббі Амелл (Кріс Редфілд), Том Хоппер (Альберт Вескер), Еван Джоґа (Леон Кеннеді) і Ніл МакДонаф (Вільям Біркін).

Прем’єра картини назначена на третє вересня поточного року.