😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Екранізацію Monster Hunter звинуватили в расизмі

Перші покази фільму тільки нещодавно почалися в Китаї, і він там уже під забороною.

Monster-Hunter

У доволі неприємну ситуацію потрапили творці екранізації Monster Hunter з Міллою Йовович у головній ролі. Схоже, вони трохи забули, що расизм буває не тільки по відношенню до чорношкірих людей, а й інші національності можуть ображатися на деякі висловлювання в їхню адресу.

Отже, у чому справа? Почнемо з того, що нещодавно стартували покази картини в Китаї. Уже за добу фільм офіційно заборонили до показу в країні без роз’яснення причин.

Терміново: усі сеанси Monster Hunter були скасовані в Китаї. Власники кінотеатрів отримали повідомлення опівночі без чіткого пояснення причин. Однак представники індустрії вважають, що це все через расистський жарт про китайців. На нього публіка відреагувала в соціальних мережах.

Звичайно, припущення не є офіційним твердженням, але інших причин поки не вбачається. У фільмі один із жартів начебто співзвучний з образливою фразою часів Другої світової, що з расистським відтінком порівнює китайців та японців.

У будь-якому випадку, Sony Pictures тепер доведеться перероблювати цей момент фільму, інакше вони можуть не розраховувати на прокат у Китаї, не кажучи про те, що й в інших країнах можуть «піймати» заборону. Нині зовсім не той час, аби потрапляти в такі ситуації.