😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Експерт зі зброї влаштував стволам із Red Dead Redemption 2 перевірку на реалізм

Наскільки ж Rockstar вдалося відобразити реальність у своїй грі?

Red Dead Redemption 2

У Red Dead Redempion 2 ви можете знайти чимало видів вогнепальної зброї. Якщо до неї придивитися, то деталізація вражає, і видно, що над кожним із ним працювали чимало часу.

У видання GameSpot з’явилося питання, а чи все в грі дійсно так добре відображає реальність? Чи справді існуючі аналоги зброї з гри стрілятимуть так само, як і в RDR 2? Для перевірки вони запросили Джонатана Ферґюсона, який є експертом зі зброї в Королівській збройній палаті. Він порівняв стволи з гри з їхніми реальними аналогами.

Пістолети з револьверами

Експерт почав із найпершого револьвера, який доступний гравцеві із самого початку тайтлу — Cattleman Revolver. При його створенні за основу взяли Colt Single Action Army 1873-го року випуску. Експерт зазначив, що з цією зброєю все вийшло дійсно якісно — всередині гри аспекти стрільби з цього револьвера передані доволі точно. Він також окремо похвалив і введену в гру необхідність чистити зброю від іржі, оскільки в реальності володарі такої пушки також мають часто цим займатися. Хоча, усі аспекти чистки передати ігровій механіці не вдалося, але в іншому випадку ґеймерам це б просто набридло.

Результат пошуку зображень за запитом Cattleman Revolver

Як показано у відео, у грі можна чистити зброю — і це, на мою думку, відмінне рішення від розробників. Усім власникам доводилося ретельно доглядати за своїм спорядженням. Таке нечасто побачиш в іграх, і, мені здається, це дуже класно. Але, звичайно, однією ганчірки й масла зазвичай недостатньо, щоби позбутися від іржі.

Джонатан Ферґюсон

Хоча, знайшов він і деяку неточність в анімації пострілу з цього револьвера. Справа в тому, що головний герой доволі дивно зводить курок, і робить це надто делікатно. У реальності через таке барабан може просто не прокрутитися.

Далі мова пішла про Double-Action Revolver. Ця модель базується на оновленій версії Colt Single Action Army, що вийшла у 1892-му році. Відрізняються ці версії зручністю використання, а курок у ній зводиться автоматично при натисканні спускового гачка.

Результат пошуку зображень за запитом Double-Action Revolver

Експерт зазначив, що водночас курок у новій версії набагато важчим, а віддача сильнішою. У грі цього фактору не врахували, а тому в револьвера було аж занадто багато плюсів, і майже не знайшлося мінусів.

Найбільше питань у Ферґюсона викликав пістолет Volcanic. Йому припала до смаку анімація перезарядки, але зведення курка йому видалося нереалістичним. Усе через те, що цей пістолет взагалі доводиться в реальності зводити двома руками, а зробити це однією, як це робить головний герой, технічно неможливо.

Результат пошуку зображень за запитом Volcanic Red Dead Redemption

Крім цього вогнева потужність пістолету також не відповідає дійсності. Патрони для Volcanic 41.41 калібру можуть вбити тільки на невеликій дистанції, та і взагалі не настільки небезпечні, як 45 калібр. Проте, Volcanic у RDR 2 став занадто потужним знаряддям вбивства.

Mauser Pistol у свою чергу вийшов із перевірки без претензій. За словами експерта, тут у розробників взагалі вийшло показати одну з найбільш вдалих моделей Mauser серед інших ігор. Більш того, тут показали найбільш наближену до реальності перезарядку цього пістолету серед інших тайтлів.

Результат пошуку зображень за запитом Mauser Pistol Red Dead Redemption

Гвинтівки та дробовики

З гвинтівками вийшло все трохи простіше — Ферґюсону сподобалися майже всі зразки зброї цього типу в грі. Першим на перевірку взяли Litchfield Repeater, який базується на гвинтівці 1860 Henry repeating Rifle.

Експерт зазначив, що всі аспекти цієї зброї виконані правильно, хіба що кількість патронів, які ця зброя може в себе вміщувати, якось розробники трохи завищили. У грі після перезарядки ви маєте 16 патронів, коли в реальності отримаєте не більше 15.

Результат пошуку зображень за запитом Litchfield Repeater Red Dead Redemption

Насправді, есперт назвав цю проблему розповсюдженою серед авторів ігор, оскільки вони нараховують зайвий патрон зброї, бо думають, що він начебто може залишатися в магазині.

Далі черга дійшла до Lancaster Repeater, яка копіює класичку Winchester Model 1866. Експерт класифікував її як «бездоганну» з погляду реалізму. Розробники гри добре постаралися над віддачею, вогнепальною потужністю та перезарядкою.

Результат пошуку зображень за запитом Lancaster Repeater Red Dead Redemption

Що стосується снайперської Rolling Block Rifle, яка створювалася на базі Remington Rolling Block, то тут експерт назвав її трохи нереалістичною, але тільки в питанні перезарядки. Анімація видалася експертові занадто швидкою.

Результат пошуку зображень за запитом Rolling Block Rifle Red Dead Redemption

Усі інші наявні в тайтлі гвинтівки йому сподобалися. За словами Джонатана, реальні аналоги стріляють так само, і якщо і є деякі розбіжності, то вони незначні.

За його словами, дробовики в грі виконані значно реалістичніше, ніж в інших схожих тайтлах. Зазвичай зброя ефективна тільки на близькій відстані, а на великій — майже не наносить шкоди. У Rockstar у цьому питанні вирішили сильніше відштовхуватися від реальності.

Для прикладу взяли дробовик Pump-action Shotgun, який стріляє доволі точно на будь-якій відстані. Експерт назвав це реальним плюсом для гри. Також він похвалив і Semi-auto Shotgun, що базується на Browning Auto 5.

Результат пошуку зображень за запитом Pump-action Shotgun Red Dead RedemptionРезультат пошуку зображень за запитом Semi-auto Shotgun Red Dead Redemption

Проте, під критику потрапив двоствольний обріз Sawed-off Shotgun. У цьому випадку, за словами експерта, RDR 2 пішла дорогою інших ігор, де є подібна зброя, і дала можливість головному героєві шмаляти одразу з двох таких екземплярів одночасно.

Крім цього, під час перезарядки не видно анімації зведення курків. Експерт вважає, що розробники вирішили понехтувати реалістичністю в даному випадку, аби ґеймплей був активнішим.

Результат пошуку зображень за запитом Sawed-off Shotgun Red Dead Redemption

Наприкінці запису він зробив висновок, що в цілому зброя в Red Dead Redemption 2 виконана доволі реалістично, хоч і з деякими жертвами заради цікавішого ґеймплею.