😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Елайджа Вуд згоден знову стати гобітом Фродо Беґінзом у серіалі від Amazon

Проте, тут усе не так просто.

Минулого тижня влада Нової Зеландії дала дозвіл Amazon продовжити зйомки серіалу «Володар Перснів». Портал IndieWire взяв інтерв’ю у виконавця головної ролі в оригінальній трилогії фільмів Елайджа Вуда, який відомий нам звідти за образом гобіта Фродо Беґінза.

Актор розповів, що ніяких появ його персонажа в серіалі не планується. Проте, він буде тільки радий, якщо така пропозиція йому надійде, але є деякі умови. Справа в тому, що він не згоден, аби його герой, навіть у форматі камео, з’явився там «аби було». Проте, події серіалу відбуватимуться задовго до сюжету фільмів.

Якби був світ, у якому це мало сенс і виглядало органічно, то так. Послухайте, я згоден на будь-який привід, щоби попрацювати над чимось у Новій Зеландії.

Елайджа Вуд

Окрім цього актор не втримався від одного зауваження в адресу творців. Він вважає, що серіал мав би називатися по-іншому.

Я у великому передчутті того, що вони зроблять. Вони називають серіал «Володарем перснів», але я вважаю, що це трохи не так. Наскільки я зрозумів, хронологічно події відбуваються задовго до історії «Володаря перснів» або персонажів із цієї історії. Більше схоже на еру «Сильмарилліону». Не хочу бути занудою, але це друга епоха Середзем’я.

Елайджа Вуд