😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Electronic Arts скасувала усі офлайн кіберспортивні події

Причиною цього є усім відомий коронавірус.

джойстик

EA скасовує всі турніри та інші заходи, які мали відбутися в найближчому майбутньому. Заборона стосується всіх подій у яких залучені ігри компанії, незалежно від того чи організатором є EA, чи стороння компанія. Як і для багатьох інших івентів, причиною скасування є коронавірус COVID-19.

Нашим пріорітетом є захист наших учасників, наших роботодавців, наших партнерів та нашої спільноти. У той час як ми продовжуємо спостерігати за ситуацією з коронавірусом та отримувати нові вказівки від всесвітніх організацій здоров’я, ми використаємо цей час для визначення наступних кроків для просування всіх змагальних подій наживо та онлайн-трансляцій від EA.

Повідомила EA

Відтак під заборону підпали такі події: Apex Legends Global Series, FIFA 20 Global Series, FIFA Online 4 Live та Madden NFL 20 Championship Series. EA «наполегливо рекомендує» всім своїм працівникам із Північної Америки, Європи та Австралії працювати вдома.

Ми також вжили заходів для того, щоби постачальникам та підрядникам, які надають послуги на місцях у наших закладах, продовжували платити, навіть якщо вони не можуть виконувати професійні обов’язки вдома.

Electronic Arts