😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Electronic Arts забанила стрімера у всіх своїх іграх і сервісах

Причина такого рішення в постійних образах та некоректній поведінці гравця загалом.

EA

EA повідомила, що заблокувала доступ до всі своїх онлайн ігор і сервісів кіберспортсмену та стрімеру Курту Фенечу під ніком Kurt0411. У компанії заявляють, що його повідомлення перейшли всі межі дозволеного й порушують їхні умови користування.

У листопаді 2019 роки після серії порушень правил поведінки в рамках глобальної серії FIFA, у якій Курт погрожував співробітникам та іншим гравцям, йому було заборонено брати участь у будь-яких заходах або майбутніх змаганнях видавця.

Відтоді він продовжував публікувати образливі повідомлення про співробітників компанії та інших гравців у соціальних мережах. Його повідомлення перейшли межу пристойності й порушують наші умови користування. Ми не терпітимемо такої поведінки.

Через ці серйозні та повторювані порушення аккаунту Kurt0411 заборонено грати в наші ігри й отримувати доступ до наших сервісів.

Electronic Arts

Варто зазначити, що це вже не перший такий випадок — у жовтні 2018 році EA забанила Фенеча на всіх турнірах. Причиною послужили його «особисті нападки» на інших гравців.

На одному з відео видно, як Курт плюнув на шарф із логотипом компанії. Він пояснив це тим, що компанія сама займається цим протягом останніх кількох років.

Невдовзі стрімер відреагував на заяву EA. Він попросив у компанії показати йому приклади, коли він погрожував її «некомпетентним працівникам».