Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Embracer Group заявила про відкладення двох ААА-ігор, серед яких, скоріш за все, нова Saints Row

Команди цієї компанії, серед яких і THQ Nordic з Deep Silver, зараз розробляють одразу 118 ігор, 69 з яких ще не анонсовано.

Saints_Row

Embracer Group оприлюднила свій квартальний звіт. За даними в ньому, команди компанії працюють одразу на 118 проєктами. Серед них і нова частина Saints Row, роботу над якою підтвердили ще в серпні минулого року.

Проте, скоріш за все, цю гру не варто очікувати аж до квітня 2021-го року. Справа в тому, що компанія відклала дві ААА-гри до наступного фінансового року. Звичайно, точно не вказано, про які тайтли йде мова, але до проєктів такого масштабу з відомих можна віднести саме Saints Row.

У період із квітня 2021-го до березня 2022-го Embracer Group збирається випустити перші ААА-ігри з релізу Metro Exodus. Після цього вона сподівається випускати щонайменше один ААА-проєкт на рік.

Окремо компанія підтвердила, що Biomutant вийде до кінця наступного року. Цю гру відкладали вже декілька разів. Також до кінця квітня 2021-го мають вийти Chorus, Desperados 3, Destroy All Humans, MotoGP 20, Ride 4 та Wasteland 3.