Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Ентузіаст зміг розшукати рідкісний аксесуар для Game Boy

Nintendo у свій час так і не випустила його в масовий продаж.

Game Boy

Ігровий історик Ліам Робертсон зацікавився рідкісними екземплярами з 80 — 90-х років. У той час консоль Game Boy від Nintendo була чи не найкращим рішенням для гри будь-де. Компанія випускала чималу кількість аксесуарів для свого девайсу, серед яких принтер, камера, ТВ-тюнер та багато іншого. Проте, деякі розробки так і не потрапили на полиці магазинів. Серед таких є клавіатура WorkBoy.

Энтузиаст разыскал редчайший аксессуар к консоли Game Boy. Nintendo так и не выпустила его на рынок

У своєму відео історик розповів, що Nintendo готувала портативну клавіатуру, яка підключалася до консолі та вводити дані з її допомогою. Усе це зберігалося на спеціальний катридж. Фактично, це був тогочасний аналог КПК.

Проте, цей аксесуар так і не випустили, хоч і показали його на виставці Consumer Electronics Show. Усе це через фінансові питання. Компанія хотіла знизити вартість на Game Boy, а виробник клавіатури відмовився через це від співпраці, оскільки виходило, що клавіатура вийде дорожчою за саму консоль.

Якщо ж вам ближчий сучасний ґеймінґ, то варто подбати про купівлю якісної та надійної консолі для себе. У цьому вам допоможе e-katalog, який збирає в себе дані про вартість та наявність консолей будь-якого покоління на всіх онлайн-магазинах. Тут ви без проблем знайдете найбільш вигідний варіант, і не витратити жодної зайвої копійки.