😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Ентузіасти порівняли оригінал та римейк Demon’s Souls

Наскільки ж відрізняється гра на PS5 та PS3?

Demon's Souls

На нещодавній презентації ігор для PS5 Sony показала ґеймплей римейку Demon’s Souls. Розробляє гру Bluepoint Games (Shadow of the Colossus). Так от, після демонстрації ґеймплею римейку ентузіастам захотілося порівняти його з оригіналом. Нагадаємо, що остання вийшла ще у 2009-му році на PS3.

Скажімо так, різниця очевидна. Demon’s Souls Remake працює на PS5 у 4К при 60 fps. Водночас оригінал на PS3 працював у 720p в 30 fps, але доволі часто падав ще нижче.

Окрім графічних змін розробники внесли й деякі корективи в побудову локацій. Наприклад, на початку герой перестрибує через огорожу. В оригіналі на цьому моменті ніякого забору там не було, і потрібно просто впасти вниз.

Всередині замку також чимало всього змінилося — з’явилися нові сліди руйнування та значно побільшало рослин. Також варто відзначити технічний бік. Наприклад, переміщення між багаттями в оригіналі займало приблизно 10 секунд, а в римейку на це не йде навіть одної.

Переробили творці й анімації, включно з критичними ударами та паралізуючими атаками. Також з’явилися й нові ефекти, наприклад, бризки крові на броні чи відображення на різних поверхнях.

Demon’s Souls Remake вийде на PS5 на старті продажу консолі — 12 листопада (у нас PlayStation 5 з’явиться 19-го листопада).