😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Epic Games Store відмовив користувачу в поверненні коштів за передзамовлення через «час у грі»

Саме так, він не зміг повернути свої гроші, бо, начебто, занадто багато провів часу в грі, яка ще навіть не вийшла.

Користувач Reddit розповів, як він намагався повернути гроші за передзамовлення Vampire: The Masquerade — Bloodlines 2. Нагадаємо, що політика магазину дозволяє це робити в будь-який час до релізу проєкту. Проте, цього разу щось пішло не так.

Slyver08 написав до підтримки EGS з проханням скасувати передзамовлення та повернути йому гроші. Підключений оператор повідомив користувачеві, що він не зможе отримати кошти. Серед причин вказано, що він провів у грі більше двох годин, а також прострочив 14-денний ліміт на відмову. Варто зазначити, що йому було б важко це зробити, адже до виходу Vampire: The Masquerade — Bloodlines 2 ще доволі далеко.

Можливо, співробітник підтримки помилився, і надав стандартну відповідь, яка використовується у випадках, коли користувачі повертають ігри, реліз яких уже відбувся. Пропонуємо також вам витримку з політики повернення коштів Epic Games Store:

Ви можете скасувати попереднє замовлення та повернути витрачені кошти в будь-який момент до виходу гри. Після виходу ви зможете повернути кошти протягом 14 днів, якщо ви провели в грі не більше двох годин. У цих правилах мається на увазі вихід будь-якої версії, у яку можна грати, у тому числі бета-версії.

Також користувач прикріпив скріншоти своєї переписки з підтримкою EGS: