Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Epic Games Store запускає нову роздачу

Якщо ви не заходили до майданчику з минулого тижня, то будете здивовані, адже безкоштовна гра цього тижня нещодавно змінилася.

dungeons-3

У Epic Games Store почалася нова роздача. Цього разу безкоштовно можна отримати тільки один тайтл. До речі, минулого тижня, коли попередня роздача тільки почалася, відсьогодні планували роздавати зовсім інший тайтл.

Пару днів тому майданчик вирішив змінити плани, і замість Wargame: Red Dragon тепер роздається Dungeons 3. Гру можна додати до своєї бібліотеки з 5 по 12 листопада.

Dungeons 3 — це ізометрична стратегія в реальному часі з елементами управлінської гри у фентезійному сеттінгу. Ви станете свідком завоювання верхнього світу злим Лордом Підземелля. Управління над натовпами всякої нечисті візьме новий соратник темного владики — темна ельфійка Талія. Вас чекає тривала кампанія з безліччю сюжетних поворотів, а також кооперативний режим для двох гравців.

Наступна гра, яка з’явиться в магазині наступного тижня — це The Textorcist: The Story pf Ray Bibbia. На перший погляд це звичайна піксельна стрілялка, де потрібно ухилятися від купи снарядів та атакувати ворогів самому. Проте, усе не так просто. Для того, аби використовувати заклинання, гравцям доведеться власноруч друкувати їх на клавіатурі чи ґеймпаді. Купа пуль, що летить у вас, нікуди в процесі не дінеться.