😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Epic Games Store запустила нову роздачу: дві гри чекають, поки їх заберуть!

Також тепер відомі і проєкти, що стануть безкоштовними наступного тижня.

epic games

Epic Games Store розпочав роздачу Layers of Fear 2 та Costume Quest 2. Кожен бажаючий може забрати собі обидва ці проєкти абсолютно безкоштовно та назавжди. Достатньо лише обрати гру, та оформити купівлю за 0 грн.

Layers of Fear 2 — це психологічний горрор від студії Bloober Team. Головним героєм у ньому є голлівудський актор, який отримує роль у проєкті таємничого режисера. Події розгортаються на лайнері, де і проходять зйомки, але поступово навколо починають відбуватися якісь жахіття, що ставлять під загрозу життя всіх на кораблі.

Costume Quest 2 — це екшн-RPG від Double Fine Productions. Ґеймери керують двома близнюками, які разом із друзями намагаються зупинити доктора Орела Вайта. Останній вирішив назавжди скасувати Гелловін. Гравці зможуть подоружувати в часі, потрапляючи то в теперішнє, то в майбутнє, де світ перетворився на антиутопію. Вам потрібно буде виконувати завдання, збирати цукерки, та битися з монстрами в покрокових боях.

Обидві гри будуть доступними до 29 жовтня. Після них роздавати будуть горрор Blair Witch, та екшн Ghostbusters: The Video Game Remastered.