😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Epic Games забанила дев’ятирічного про-гравця у Fortnite

Блокування з терміном понад однієї тисячі днів.

Зенон

Дев’ятирічний бразильський про-ґеймер під нікнеймом Zenon отримав суворе блокування від Epic Games у Fortnite. Причиною бану став вік хлопця, який за правилами користування не дозволяє йому грати в рейтинговий режим «Арена».

Не дивлячись на те, що Zenon тільки дев’ять років, він уже є учасником бразильської кіберспортивної організації DETONA Gaming. Хлопчик отримав бан на півтори тисячі днів, що дуже сильно його засмутило. Zenon записав відео, у якому виразив свою незгоду з рішенням Epic Games та навіть заплакав через цю подію. У цьому немає нічого дивного, оскільки хлопцю лише дев’ять років і він тільки почав ходити до школи. Відео з реакцією Zenon отримало величезний резонанс. За нього вже заступилися його колеги та стримери, а в Бразилії ввели гештег #FreeZenon у Twitter. Ось яку позицію має відомий стример Тайлер Блевінс або ж Ninja:

Доти, поки «Арена» не почне приносити гроші гравцям за призові місця, немає ніяких підстав для блокування Zenon.

Наразі Epic Games не надавала коментар із цього приводу, але сам Zenonо не згодний із блокуванням. На даний момент у хлопця є популярний канал на YouTube, що нараховує 140 тисяч підписників.