😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Facebook планує почати тестування власних розумних окулярів уже наступного року

Проте, їхній пристрій не позиціонується як «девайс доповненої реальності». У чому ж розум?

окуляри

Компанія Facebook оголосила, що перша партія розумних окулярів Project Aria буде випущена вже у 2021-му році. Розроблялися вони разом із компанією Ray-Ban. Проте, ця партія призначена виключно для співробітників Facebook. Більш того, на відміну від Google Glass, ці окуляри не позиціонуються як AR-ґаджет. Вони матимуть звичайні лінзи, а не дисплеї.

Окуляри матимуть мікрофони та фронтальну камеру. Вони можуть записувати аудіо та відео, а також відстежувати рух очей. Це вже натякає на керування поглядом, але дивно, що дисплеїв там не буде. Facebook поки не квапиться ділитися подробицями проєкту.

Чому тільки для співробітників компанії? Project Aria стане експериментальним продуктом. Він направлений на те, аби допомогти Facebook в створенні повноцінних окулярів доповненої реальності. От уже цей ґаджет потенційно налаштований на те, аби виконувати всі функції смартфону.

Проте, чекати на нього не варто щонайменше два роки, а може й більше. Це офіційна думка Facebook. Залишається чекати на новини.