😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Facebook почали перевіряти на предмет расової дискримінації всередині компанії

Усе через прямі звинувачення в такому порушенні.

Facebook

Американська компанія з рівних можливостей у питаннях працевлаштування (EEOC) почала офіційну перевірку компанії Facebook. Усе через те, що останню прямим текстом звинуватили в расовій дискримінації серед працівників.

Почалося все ще в липні 2020-го року. Тоді темношкірий менеджер Facebook Оскар Венсзі-молодший та ще двоє кандидатів на роботу, яких не прийняли в компанію, подали скаргу до EEOC. У грудні до них приєднався ще один кандидат на роботу. Усі вони стверджують, що компанія не надає рівні можливості кар’єрного росту працівникам, а також розповсюджує расові стереотипи та проявляє дискримінацію по відношенню до темношкірих кандидатів.

Представник Facebook Енді Стоун вирішив не коментувати розслідування, але заявив, що компанія максимального серйозно до нього ставиться.

Вкрай важливо забезпечити всім співробітникам поважне й безпечне робоче середовище. Ми серйозно ставимося до будь-яких звинувачень у дискримінації й розслідуємо кожну справу.

Енді Стоун

Якщо перевірка знайде підтвердження расовій дискримінації всередині компанії, то працівники зможуть подати колективний позов проти Facebook, і при цьому вийдуть зі справи переможцями.