Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Facebook забороняє розміщувати суперечливу рекламу щодо коронавірусу

Під заборону підпадають й інші теми.

Facebook негативно ставиться та забороняє розміщувати рекламу, яка вводить в оману та розпалює паніку щодо нового коронавірусу. Такі ж заходи компанія просуває й на своїй платформі Marketplace, де користувачі соцмережі можуть купувати та продавати товари.

Це робиться задля підтримки зусиль ВООЗ (Всесвітньої організації охорони здоров’я) «включно з запровадженням заходів для зупинки реклами продуктів, що стосуються коронавірусу, та створення відчуття терміновості, наприклад, позначення обмеженої кількості, гарантування лікування або профілактики. Наприклад, реклама з твердженнями на зразок “маски для обличчя гарантують 100 % запобігання поширенню вірусу”, не затверджується».

Схожу кампанію Facebook проводить проти антивакцинаторського руху. Минулого року соцмережа пообіцяла видалити групи на цю тематику та недопускати їх до рекомендацій іншим користувачам. Попри все, такі оголошення все ще з’являются і, як стверджує платформа, вони не порушують її політику.

Окрім необхідності оновлення політики щодо вмісту, Facebook також мав скасувати свою участь у низці конференцій унаслідок спалаху нової хвороби. Цього місяця компанія скасувала майбутні маркетингові заходи, а також оголосила, що не буде відвідувати Конференцію розробників ігор наступного місяця.

Втім, розвиток такої політики є позитивним явищем. Вкрай важливо зберігати спокій та перевіряти інформацію. Так у 2018 році ігнорування вакцинації проти кору стало однією з причин його спалаху в нашій країні. Достовірну інформацію щодо коронавірусу та інших захворювань можна знайти на сайті МОЗ України.