😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Facebook заборонив смертельно хворому чоловікові транслювати останні дні свого життя в прямому ефірі

Соціальна мережа заблокувала його канал.

Facebook

Житель Франції Ален Кок уже декілька років страждає від хвороби артерій. Через цю проблему артерії злипаються та не пропускають кров. Ліків від цього на даний момент у світі не існує. Він міг тільки затримувати процес різними препаратами.

Користувач хотів транслювати в прямому ефірі останні дні свого життя в Facebook. Він перестав приймати ліки та їсти. Проте, соціальна мереже заборонила йому проводити стріми до 8 вересня. У поясненні сказано, що трансляція суїциду заборонена в будь-якому його прояві.

Представники Facebook повідомили, що вирішили заборонити таку трансляцію після консультації з експертами. Проте, вони також поважають рішення користувача звернути увагу на таке складне питання.

Ален Кок звернувся до користувачів із проханням надсилати листи до адміністрації соціальної мережі. До речі, він до цього звертався до президента Франції Еммануеля Макрону з проханням дозволити йому евтаназію. Голова країни заявив, що не може поставити себе вище за закон, оскільки там така процедура офіційно заборонена.