😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Фанат створив книгу-бестіарій для The Witcher 3

У ній є якісні зображення з детальним описом усіх міфічних істот. Також є підказки для того, як Ґеральту від них врятуватися.

Відьмак

Один із шанувальників The Witcher 3 представив власну версію бестіарію гри. Користувач під ніком AwhaleFarmer на Reddit опублікував книгу з усіма монстрами франшизи.

Робота ентузіаста виглядає досить якісно і скидається, радше, на офіційне видання студії. Сторінки оформлені у вигляді яскравого артбуку. Кожен охочий може безкоштовно завантажити бестіарій і роздрукувати собі власний примірник. Також для зручності фанат створив додаток для ПК та Android. Там кожне зображення монстра супроводжується його описом.

Відьмак
Відьмак
Відьмак
Відьмак

Крім яскравих картинок та опису всіх звірів, книга містить інформацію про місце їхнього існування та про зілля, які допомагають Ґеральту в боротьбі з ними. Тут можна знайти і знаки, перед якими всі ці істоти є вразливими. Автор планує в майбутньому зробити схожий збірник із персонажами гри.

AwhaleFarmer звернувся до CD Projekt Red із запитом на дозвіл розповсюдження свого творіння. Однак студія досі нічого не відповіла. Завантажити сторінки бестіарію можна безкоштовно на Google Drive.