😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Фанати лютують: перевидання Mafia 2 переповнене багами, глітчами та різними помилками

Автомобілі провалюються крізь дорогу, трава переливається різними кольорами, а обличчя деяких персонажів жахають більше за будь-який горор.

mafia-2

Нещодавно 2K Games випустила ремастер Mafia 2 разом із комплектом Mafia 3: Definitive Edition. У другій частині переробили графіку, змінили деякі деталі, покращили оптимізацію. Проте, як виявилося, не дуже вдало…

У темі на ResetEra ґеймери масово стали ділитися багами та глітчами, які знайшлися в перевиданні. Справа в тому, що в оригіналі нічого такого не було, а отже створили та помилки саме при роботі над ремастером. Найчастіше в темі зустрічалися скарги на версію для PS4.

Серед популярних скраг значиться відсутність доріг там, де вони начебто є. Гравець бачить перед собою дорогу, але просто провалюється під землю й летить у нескінченну безодню. Схоже, NPC ніяк не реагують на це, бо автомобілі один за одним їдуть у це провалля.

Проблеми є й із травою, яка завантажується тільки там, куди направлений персонаж.

У ще одному відео користувач показав, як машини в його гаражі з незрозумілих причин підлітають у повітря, перевертаються та ламаються, текстури постійно блимають, а серед ночі з’являється незрозуміле яскраве світіння в небі, яке «садить» FPS до мінімуму.

Знайшлися і проблеми з лицьовою анімацією. Подібне можна було спостерігати в Assassin’s Creed Unity чи останній WWE.

Окремою темою стали помилки в роботі ігрової фізики. Наприклад, щось дивне могло відбуватися з костюмом головного героя.