Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Фанати нестандартних розваг у Cyberpunk 2077 тепер можуть зайнятися сексом із Кіану Рівзом

Джонні Сільверхенд став значно відвертішим із головним героєм!

Джонні Сільверхенд

Проходити гру так, як це задумали розробники, звичайно, добре, але іноді хочеться чогось незвичайного та веселого. Фанати завжди вміли вигадувати щось таке, а тому й Cyberpunk 2077 не став виключенням.

Цього разу під «удар» модерів потрапив саме Джонні Сільверхенд, праобразом для якого став Кіану Рівз. Нова модифікація дає можливість головному героєві перейти з ним на абсолютно новий рівень «спілкування». Тепер із ним можна без проблем переспати.

Уся справа в тому, що модери знайшли можливість змінювати моделі персонажів. Усе просто — берете NPC, з яким можна ввійти в тісний інтимний зв’язок, змінюєте його модель на Сільверхенда, і магію можна вважати провернутою. Звичайно, він не буде розкидуватися під час статевого акту якомось коронними фразами, але й так піде.

До речі, сам Джонні також має власні сексуальні сцени в тайтлі, але тільки тоді, коли покерувати ним доводиться самому гравцеві. При цьому, Сільверхенд та Ві без модифікацій зійтися не можуть.

Завантажити мод можна за цим посиланням. Вам потрібно буде:

  • Розпакувати архів;
  • Із середини все перемістити в Cyberpunk archive pc patch, і там розмістити потрібний файл із розширенням.archive;
  • Запустити гру.

Звичайно, модифікація дуже далека від ідеалу. Голос персонажа, з якого зробили Джонні, залишає свій голос, одяг на Сільверхенді залишається навіть під час самого процесу тощо.