Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Фанати розгадали останній шифр розробників S.T.A.L.K.E.R. 2

Розробники водночас поділилися новим знімком із Зони.

Stalker 2

Гра авторів S.T.A.L.K.E.R. 2 та фанатів серії продовжується шляхом публікування та розгадування нових шифрів. Останній із відомих — це карти з шифром, які виявилися натяком на номера мобільних телефонів. За ними вдалося додзвонитися до сталкера на ім’я Шифр.

Тепер загадковий сталкер повернувся. У новому повідомленні від нього розповідалося про те, що він зміг потрапити в бункер, де не знайшов нічого, окрім мертвого сталкера в старому костюмі. При ньому Шифр знайшов офіційний пропуск, та пообіцяв відправити його.

Одразу після повідомлення Шифра лунає тривалий звуковий сигнал із різними частотами. Фанатам вдалося розшифрувати його та перевести в зображення. Це й був той самий пропуск, про який йшла мова. Розв’язала загадку «Спільнота 2.0.2.1».

Фанаты S.T.A.L.K.E.R. 2 разгадали шифр — это пропуск в Зону. Разработчики поделились новой картинкой

GSC водночас виклала окремо зображення з власним повідомленням із Зони.

Немає опису світлини.

Тихо в Зоні після викиду…

Щасливчики, яких він обійшов стороною, нервово переводять дух і моляться про те, щоби сліпий пес у гості не заглянув, поки Вона знову збирається із силами. Викид не раз ставав причиною вимушеного перемир’я й об’єднував сталкерів усіх мастей. Бувало, що долговці зі свободівцями душевні байки за одним вогнищем труїли, а одиночки з бандитами в карти різалися, поки навколо землю трясло. До речі, карти-то в бандитів вкрай дивні трапляються.

Кажуть, створюються вони прямо в Зоні, і з їх допомогою «блатні» навіть передають повідомлення на Велику землю. Ну а що? Карти з хабаром передати нескладно: небезпеки немає, всякі проходяги нічого не зрозуміють, а у військових своїх карт вистачає.

Хоча хабар із Зони виносити прикмета, звичайно, погана. Зараз ось вежі стільникового зв’язку біля ЧЗО перевантажені, військові метушаться. Не на добро це все. Ну нічого, він із будь-якої колотнечі вибереться. З ним усе гаразд…

Наразі дата виходу нової частини S.T.A.L.K.E.R залишається невідомою. Реліз має відбутися на PC та Xbox Series X/S.