Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Фанати шаленіють: розробникам Cyberpunk 2077 погрожують розправою

Усе через нове відкладення гри.

Cyberpunk 2077

Сьогодні ми розповідали про те, що CD Project RED таки вирішила відкласти Cyberpunk 2077 на 10 грудня цього року. Звичайно, багатьох така новина засмутила, але що робити? Автори хочуть якнайкраще й максимально відшліфувати гру до релізу.

Проте, не всі згодні просто чекати. Виявилося, що нова затримка не на жарт розлютила деяких фанатів. Вони вирішили не просто жалітися на нові відкладення, а почати писати погрози вбивства в адресу розробників Cyberpunk 2077.

Про таку реакцію фанів розповів на своїй особистій сторінці в Twitter старший ґеймдизайнер проєкту Анджей Завадскі.

Я хотів би торкнутися однієї речі щодо затримки Cyberpunk 2077. Я розумію, що ви злитеся, розчаровані й хочете висловити свою думку з цього питання. Однак посилати розробникам загрози смерті — це абсолютно неприпустимо і просто неправильно. Ми точно такі ж люди, як і ви.

У коментарях його, здебільшого, підтримали, але були й ті, хто радили розробникам усе ж більше піклуватися про фанатів. Як приклад запропонували студії не надавати жодних точних дат до того, як студія не буде повністю впевнена в її правильності. Усе через те, що чимало людей будують свої плани з урахуванням виходу довгоочікуваного проєкту.