😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Фестиваль «халяви»: одразу декілька ігор ви можете забрати безкоштовно вже сьогодні!

Окрім цього пропонуємо ще доволі дорогі проєкти, що стали тимчасово безкоштовними. Встигніть зіграти!

Ігри

Знову ми вирішили віднайти для вас трохи «халявного» контенту, що можна забрати собі раз і назавжди, не витративши при цьому жодної копійки. Приємно, чи не так? Не будемо гаяти час, і подивимося, що ми маємо.

Сьогодні ми вже писали про те, що в Steam можна отримати до своєї бібліотеки назавжди Nephise Begins та Simple Story — Alex. На цьому майданчик не завершив свій марафон, а пропонує ще один проєкт, що ви можете забрати для себе навічно!

Project Mercury

Це такий-собі піксельний екшн, що відправляє ґеймерів у майбутнє. Там їм доведеться знищити дев’ять босів, аби врятувати світ. За вісім рівнів, які ви будете проходити, ви встигнете протестувати різну футуристичну зброю та крутий байк. Встигнути забрати потрібно до 9-го квітня, а зробити це можна прямо тут.

Не забуваємо і про Epic Games Store! Уже сьогодні ввечері закінчується роздача Watch Dogs та The Stanley Parable, і на заміну приходять інші дві гри. Що на нас чекає?

Figment

Це динамічна пригодницька гра, у якій потрібно досліджувати деякий незвичайний світ, що зроблений явно з гумором.

Tormentor x Punisher

Це божевільний, кривавий, жорстокий, піксельний шутер із видом зверху. У гравця лише одна ціль — знищувати купу демонів на невеликій арені. Якщо починається все з купки ворогів, то закінчується божевільним кривавим місивом. Проте варто бути обережним, адже головного персонажа вбити так же легко, як і цих демонів.

Окрім повної «халяви» не будемо забувати і про «халяву» тимчасову. Зараз у Steam можна скористатися акцією «безкоштовні вихідні» одразу для п’яти ігор. Деякі з них, можливо, вам незнайомі, а от про інші ви точно хоч раз, та чули. Отже, пропонуємо вам цей список:

У BattleBlock Theater та Pit People безкоштовно можна грати наступні 6 днів. Приведений у списку нижче них проєкт доступний безоплатно тільки 3 дні. Безкоштовний доступ до останніх двох ігор триватиме до 30-го березня.