😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Фільм «Другому гравцю приготуватися» запустили у розробку

Дата виходу наразі невідома.

Автор «Першому гравцю приготуватися» Ернест Клайн під час інтерв’ю виданню Inverse підтвердив, що студія Warner Bros. запустила до розробки сіквел його першої книги. Роман «Другому гравцю приготуватися» тільки нещодавно став доступним, проте Клайн ще під час написання продовження обговорював можливість екранізації проєкту.

Наразі автор не приймав ніякої участі в створенні фільму, бо займався книгою. Хто стане постановщиком картини — невідомо. Ось, яку інформацію надав Ернест Клайн виданню Inverse:

Зараз фільм перебуває на ранній стадії виробництва, все-таки зараз весь Голлівуд виявився в підвішеному стані, але під час роботи над першим фільмом усі отримали масу задоволення.

Про можливе продовження «Другому гравцеві приготуватися» ми почали говорити ще під час зйомок «Першого гравця». Ніколи не знаєш, як усе обернеться.

Щодо мене, я з усіх сил намагався зосередитися на сіквелі до моєї книги. Адже у фільмі вижили персонажі, які в мене в романі загинули. А я намагався подарувати фанатам продовження, на яке б фільм ніяк не вплинув. А вже про екранізацію я міркував потім.