😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Фільм «Тенет» від Крістофера Нолана знову отримав дату прем’єри

Україна одна з перших побачить картину, бо прем'єри у всьому світі відбуватимуться впродовж трьох тижнів.

Тенет

Раніше «Тенет» мали випустити ще 17 липня і саме цей фільм мав розпочати повернення великих блокбастерів у кінотеатри. Проте завдячуючи коронавірусу, через який у США й досі не можуть відкритися багато кінотеатрів, Warner Bros. переносила прем’єру спочатку на 30 липня, потім на 12 серпня. Та й ця дата не була фінальною.

Лише напередодні студія оголосила чергову оновлену дату прем’єри стрічки Крістофера Нолана у кінотеатрах. Як такої глобальної прем’єри не буде, бо «Тенет» виходитиме у різних країнах світу впродовж аж троьх тижнів, і Україна побачить стрічку однією з перших — 26-го серпня.

Warner Bros. взагалі заявила, що відмовиться від традиційної схеми релізу по всьому світу в один день. Це підтвердили і джерела авторитетних ресурсів Deadline та Variety. Зараз схема світової прем’єри фільму виглядає приблизно так:

  • 26 серпня – в 24 країнах, в тому числі в Естонії, Латвії, Литві та Україні;
  • 27 серпня – в 19 країнах, в тому числі в Польщі;
  • 28 серпня – в 8 країнах, в тому числі в Норвегії та Іспанії;
  • 3 вересня – в Кувейті, Катарі і окремих містах США;
  • 10 вересня – в Росії, Казахстані, Азербайджані та країнах СНД;
  • 17 вересня – на Кіпрі;
  • 18 вересня – в Японії.

Проте зарано радіти, бо до нової дати прем’єри ще місяць і у Warner Bros. плани знову можуть змінитися. А поки чекаєте на «Тенет», у вас є час передивитися інші фільми Крістофера Нолана, наприклад — «Дюнкерк» чи фільм «Початок (Вкорінення)». Вони доступні в українському дубляжі та у хорошій якості на сайті наших друзів UAKino.