😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Фінн із «Зоряних війн» розкритикував творців франшизи за те, як вони поступили з його персонажем

Та і взагалі він невдоволений долею всіх темношкірих героїв саги.

Зоряні війни

Нова трилогія «Зораних війн» і без того викликала у фанатів чимало змішаних почуттів. Масла у вогонь підливають і актори, що брали в ній участь. Так, Джон Боєґа, який грав роль Фінна, розповів і про свої питання до авторів франшизи під час нового інтерв’ю.

Загалом він незадоволений тим, що Фінна з розвитком сюжету відсунули на другий план. Це при тому, що спочатку його виставляли як «рушійну силу розповіді».

Так, тут складно підбирати слова… Коли береш участь у якихось проєктах, тобі не повинно подобатися в них усе. І я б сказав Disney так: не створюйте чорношкірих персонажів, щоби потім рекламувати їх так, нібито вони важливі для франшизи, а потім відсунути їх на задній план. Це не добре. Скажу прямо.

Джон Боєґа

Справа в тому, що його персонаж — колишній штурмовик. Спочатку він навіть бився зі світловим мечем, але потім відійшов на другий план. Проте, актор також говорив і про інших учасників фільму: Наомі Акі, Келлі Марі Трен та Оскара Айзека. Джон вважає, що вони також постраждали від такої поведінки авторів фільму.

Ну, ви, хлопці, знали, що треба робити з Дейзі Рідлі. Ви знали, що треба робити з Адамом Драйвером. Ви знали, що треба робити з усіма іншими людьми, але, як справа дійшла до Келлі Марі Трен і до Джона Боєги, ви ні чорта не знали. І що ви хочете, що б я сказав? А хочуть вони, щоб усі говорили так: «Мені сподобалося бути частиною цього. Це був відмінний досвід». Ні, ні, ні! Я погоджуся на таке, тільки якщо досвід буде дійсно відмінним. Вони змістили весь фокус на Адама Драйвера й на Дейзі Рідлі. Будемо чесні. Дейзі це знає. Адам це знає. Кожен знає. Я тут нічого нового не розповідаю.

Джон Боєґа

Також актор розчарований стереотипами про чорношкірих людей у блокбастерах. Він вважає, що їх завжди показають «наляканими та пітними». Проте він також визнає, що робота над «Зоряними війними» була гарною можливістю й хорошою сходинкою в кар’єрі.

Джона Боєґу підтримав і актор Рей Фішер (Кіборг із «Ліги справедливості». Він якраз нещодавно виступив зі схожою заявою в адресу режисера «Ліги справедливості» Джосса Відона. Тепер актор пропонує розслідувати виробництво останніх «Зоряних війн» після того, як закінчиться розслідування «Ліги».

Може, коли ми покінчимо з цим розслідуванням… Я точно знаю одне — Голлівуд уже не буде колишнім. Відповідальність важливіше розваги.