Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Гакери, що зламали Capcom, виклали частину даних в Інтернет

Серед злитої інформації є дата виходу Resident Evil Village, дані про королівську битву за RE, розробку нових тайтлів та багато іншого.

Resident-Evil-Village

Гакерська група Ragnar Locker виклала у вільний доступ близько 60 ГБ даних компанії Capcom. ЗМІ повідомляли, що зловмисники викрали близько терабайта інформації із серверів японської компанії Capcom.

У злитих файлах є особисті дані співробітників компанії, вихідні коди старих ігор, типу Devil May Cry 2, а також чимало інформації про майбутні тайтли. Сама Capcom уже офіційно підтвердила, що дійсно стала жертвою атаки гакерів групи Ragnar Locker. Окрім викрадення даних, злочинці ще й зашифрували деякі пристрої та дані Capcom вірусом типу ransomware.

звернення гакерів до Capcom

Японська компанія зауважила, що зв’язалася з поліцією одразу після того, як гакери висунули вимоги в 11 млн доларів. Вона підтвердила виток особистої інформації деяких працівників, а також фінансової інформації та звіти про продажі.

Capcom не може бути впевненою, що до гакерів не потрапили особисті дані клієнтів цифрових магазинів та сервісів підтримки, а також інформація про акціонерів компанії. Уточнюється, що дані кредитних карт та транзакцій не постраждали, оскільки оброблює їх стороння компанія.

Поки Capcom працює з поліцією та експертами з кібербезпеки, аби хоча б повернути контроль над своїми даними, та забезпечити надійний захист у майбутньому.

Що було в злитих файлах Capcom, що могло б натякнути на ігрові плани компанії?

  • Внутрішні документи Resident Evil: Village, які підтверджують плани по випуску на консолях минулого покоління — у файлах є згадки версій для PS4 і Xbox One. У документах також описуються різні видання горрора й додатковий контент. Судячи з витоку, Resident Evil: Village збираються випустити у квітні 2021 року зі стартом попередніх замовлень у січні 2021-го. Capcom планує досягти «довічних» продажів в 10 мільйонів копій. Для порівняння, RE7 до 30 вересня 2020 го продалася тиражем у 8,3 мільйонів копій.
  • Новий мультиплеєрний проект по всесвіту Resident Evil, який називають як Project Highway/Village Online. Судячи з опису, у ньому будуть елементи королівської битви.
  • Колекція ігор Ace Attorney на PS4 і Nintendo Switch. Офіційного анонса збірки поки не було.
  • Реліз Monster Hunter Rise на ПК. Демоверсії для Switch планують випустити в січні й березні.
  • Monster Hunter Stories 2 на ПК. Реліз спін-оффу запланований на червень 2021 роки для Switch і ПК. У грі будуть одиночний, кооперативний і PvP-режими.
  • Розробка Resident Evil 4 VR ексклюзивно для Oculus Quest 2.
  • Онлайн-шутер під кодовою назвою Shield, що розробляється з упором на стрімерів.
  • Неанонсовані проект під кодовою назвою Guillotine для Switch, а пізніше на PS4, Xbox One і ПК.
  • Google заплатила 10 мільйонів доларів для Resident Evil 7 і Resident Evil: Village на Staida. Sony заплатила 5 мільйонів доларів за ексклюзивні доповнення та VR-режим в Resident Evil: Village.
  • Capcom веде аналітику коментарів під кожними відео і трейлерами їх ігор на YouTube, а також збирають основні відгуки й побажання з них.

Деякі файли датуються 2018 роком. Це означає, що деякі плани могли змінитися на цей момент.